Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено розв'язання оберненої задачі багатопараметричного контролю феромагнітних матеріалів змінно-частотним методом вихрових струмів. Побудована цільова функція і математичний апарат для її мінімізації методом Флетчера–Пауела, застосування яких дасть змогу використовувати вбудовані у технологічне обладнання системи для контролю якості металевих виробів. An inverse task solution of multiparameter control of ferromagnetic materials using the variably-frequency method of vortical currents is carried-out. An objective function and mathematical tool for its minimization using Fletchera-Pauela method is presented. Such application allow to use the embedded systems in a technological equipment for control hardware's quality.

Березюк Б. М. Розв’язання задачі багатопараметричного контролю металевих виробів змінно-частотним методом вихрових струмів / Б. М. Березюк, У. Б. Марікуца, Т. В. Свірідова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 564 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 67–71. – Бібліографія: 7 назв.