2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано причини, що приводять до виникнення поляризаційної модової дисперсії в оптичних волокнах, розраховано її вплив на швидкість передачі у волоконно-оптичних системах передачі інформації.
This article gives analysis of PMD optical fiber causes, calculate influence PMD effects on passing speed information transmission optical system.

Черніхівський Є. М. Дослідження впливу поляризаційної модової дисперсії на пропускну здатність оптичних волокон магістральних телекомунікаційних мереж / Є. М. Черніхівський, М. М. Климаш // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 180–184.

Endorsement

Review