Наведено методику експериментальних досліджень збірно-монолітніх сталезалізобетонних конструкцій з дефектами. This paper is devoted to the experimental researches method of precast-monolithic members of steel-concrete composite structures with damages.

збірно-монолітні конструкції, сталезалізобетон, дефекти, підсилення, обетонування, методика експериментальних досліджень, precast-monolithic members, steel-concrete composite structures, damages, strengthening, concreting, method of experimental researches

Семко О. В. Методика експериментальних досліджень збірно-монолітних сталезалізобетонних конструкцій з дефектами / О. В. Семко, О. П. Воскобійник, Є. О. Мирошниченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 337–344. – Бібліографія: 11 назв.