Підвищення ефективності комбінованих металевих конструкцій

Thumbnail Image

Показані результати аналітичних досліджень розрахункового регулювання НДС в комбінованих конструкціях і переваги і сфера використання розрахункового методу. Наведено фізичну і математичну моделі для розрахунку балки жорсткості з врахуванням її деформованого стану, а також приклади впровадження під час проектування металевих конструкцій. The results of analytical researches of adjusting of stress deformation state (SDS) are expounded in the combined constructions. Advantages and area of the use of calculation method are shown. It is shown physical and mathematical models for the calculation of beam of inflexibility including its deformed state, and also examples of introduction at planning of metallic constructions.

комбіновані конструкції, фізична і математична моделі, металеві конструкції, combined constructions, physical and mathematical models, metallic constructions

Гоголь М. В. Підвищення ефективності комбінованих металевих конструкцій / М. В. Гоголь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 76–80. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review