Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Висвітлена проблема випробування вогнестійкості за теплоізолювальною здатністю фрагмента огороджувальної конструкції із застосуванням енергозберігаючих технологій. In this article is explained the problem of fire-resistancy test as to heat-isolating ability of fenced-construction fragment using the power-keeping technologies.

Половко А. П. Дослідження вогнестійкості фрагмента огороджувальної конструкції із застосуванням енергозберігаючих технологій / А. П. Половко, Б. Г. Демчина, В. С. Фіцик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 251–254. – Бібліографія: 7 назв.