Thumbnail Image

Розглянуто способи формування сканувального растра на екрані електронно-променевої трубки під час дослідження динамічних мікрооб’єктів. Запропоновано активний режим формування сканувального растра. Активний режим враховує тривалість перехідного процесу переміщення сканувальної плями за покрокової розгортки. The means of scanning raster generation on the CRT screen at investigation of dynamic microobjects are considered. Active regime of scanning raster generation is proposed. Active regime takes account of the transient duration of the step-by-step scanning spot moving.

Туркінов Г. О. Особливості формування сканувального растра під час дослідження динамічних мікрооб’єктів / Г. О. Туркінов, В. І. Шклярський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 557 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 35–42. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review