Використання виробничих мереж для підвищення конкурентоспроможності підприємств

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано різні типи логістичних мереж, визначено термін «внутрішньопідприємницька мережа», який означає комплекс взаємних і спільних домовленостей між конкурентними, юридично незалежними, однак економічно взаємозалежними підприємствами. Проаналізовано відповідні вимоги до внутрішньоорганізаційних логістичних систем. In article différent types of logistics networks is described. With the term “interenterprisses network” denotes a complex arrangement of reciprocal, cooperative rather then competitive relationships. Analyse the respective requirements of interorganisation logistics systems.

Височин В. В. Використання виробничих мереж для підвищення конкурентоспроможності підприємств / В. В. Височин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 162–169. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review