Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати експериментальних досліджень впливу ультразвуку на накипоутворення і обростання апаратури в оборотних системах охолодження. Показано, що за багаторазового використання вода, попередньо оброблена ультразвуком, не утворює накипу і не схильна до обростання апаратури. Results of experimental researches of influence of ultrasound on formation of a scum and ability to an encrustation of devices in turnaround systems of cooling for results. It is shown, that at reusable use of the water processable by ultrasound, the scum is not formed and there is no encrustation.

Савчук Л. В. Дослідження впливу ультразвуку на показники якості води в оборотних системах охолодження / Л. В. Савчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 49–52. – Бібліографія: 4 назви.