Аналіз алгоритмів та програм для виконання операцій з довгими числами

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто алгоритми та програми для виконання операцій з довгими числами в мовах програмування Бейсік, Паскаль та СІ. Ці алгоритми ви¬користовуються практично у всіх криптографічних системах асиметричного шифрування, генераторах ключів та в електронних підписах. The algorithms and programs for operations with long numbers on the prog¬ramming languages Basic, Pascal and C is considered. These algorithms uses almost in all cryptographic systems of assimetric encoding, key generators and in the electronic signatures.

Лагун А. Е. Аналіз алгоритмів та програм для виконання операцій з довгими числами / А. Е. Лагун. // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 475 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 37–44. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review