Автоматизована книговидача у ЛННБ України ім. В. Стефаника

Впровадження автоматизованої книговидачі у ЛННБ України ім. В. Стефаника: підготовчі етапи, навчання, переваги обслуговування. Implementation of automated library circulation at V. Stefanyk Lviv National Scientific library of Ukraine: preparatory stages, training, benefits service.

автоматизована книговидача, модуль циркуляції, користувач, документ, статистика, automated library circulation, library circulation module, the user, document, statistics

Харгелія О. В. Автоматизована книговидача у ЛННБ України ім. В. Стефаника / О. Харгелія // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 183–185.