Розглянуто умови, за яких було опубліковано Відозву великого князя Миколи Миколайовича до поляків. Розкрито її вплив і значення для підтримки царської Росії населенням Королівства Польського у Першій світовій війні. In the article consider conditions, attached to the publication of Appeal Grand Duke Nicolay Nicolaevich to the Poles. Consider her influence and importance to support tsarist Russia by population of Kingdom Polish in the First World War.

Морушко О. О. Відозва великого князя Миколи Миколайовича до поляків і її військово-політичний резонанс / О. О. Морушко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 58–64. – Бібліографія: 27 назв.