Повітророзподільник із взаємодією зустрічних компактних струмин

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати експериментальних досліджень подавання припливного повітря в приміщення повітророзподільником з використанням взаємодії зустрічних некоаксіальних повітряних струмин для створення інтенсивнішої турбулізації повітряного потоку, а також динамічного мікроклімату в приміщенні. Були виконані експериментальні дослідження за складеною матрицею планування дробового факторного експерименту 2 (4-1); побудована чотирифакторна номограма та отримані аналітичні розрахункові залежності. Одержані результати цих досліджень дають змогу виконувати інженерні розрахунки повітророзподілу із взаємодією зустрічних неспіввісних струминами під час створення динамічного мікроклімату в приміщенні. In this article results of experimental investigations of air supply into the room by air distribution device with interaction of opposite non-coaxial air jets for creation more intensive turbulization air flow as well dynamic microclimate in the room are presented. Experimental investigations in order to composed matrix of division factor experiment 2(4-1) planning were carried out; 4-factor chart has been design as well analytical calculation dependences have been obtained. Obtained results of these investigations give possibility to realize engineer calculations of air distribution with interaction of opposite non-coaxial air jets at dynamic microclimate creation in the room.

повітророзподільник, турбулізація повітряного потоку

Возняк О. Т. Повітророзподільник із взаємодією зустрічних компактних струмин / О. Т. Возняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 26–30. – Бібліографія: 10 назв.