Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

В статті представлено особливості впровадження системи Антиплагіат у вищих навчальних закладах. Іn the article the features of the introduction of Antyplahiat in higher education.

академічна доброчесність, антиплагіат, програмне забезпечення, academic integrity, antyplahiat software

Ткаченко С. Комплексне впровадження технічних засобів виявлення плагіату в академічних текстах та визначення авторства як чинник зменшення проявів порушення принципів академічної доброчесності / Сергій Ткаченко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 184–190. – Бібліографія: 1 назва.