Про реалізацію педагогічного експерименту «Школа-Коледж-Університет-Підприємство» в Національному університеті «Львівська політехніка»

Видавництво ЗУКЦ

Хром’як Й. Я. Про реалізацію педагогічного експерименту «Школа–Коледж–Університет–Підприємство» в Національному університеті «Львівська політехніка» / Й. Я. Хром’як, В. В. Волошин, О. П. Волошин // Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні : збірник тез за матеріалами VІІI Науково–технічної конференції науково–педагогічних працівників, 26-31 березня 2012 року / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут підприємництва та перспективних технологій. – Львів, 2012. – С. 322–324. – Бібліографія: 4 назви.