Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано результати анкетування серед студентів базового напряму «Фармація» з метою виявлення рівня активності щодо використання ВНС у навчальному процесі. Доведено доцільність повторного анкетування та проведення аналогічного дослідження серед студентів базового напряму «Біотехнологія». The results of the survey among students of a base direction "Pharmacy" to identify the level of activity on the use of VNS in the learning process. The expediency of resurvey and conduct a similar survey among students base direction "Biotechnology".

інноваційні технології, навчальний процес, анкетування, якість національної освіти, innovative technology, the learning process, questioning the quality of national education

Аналіз впливу інноваційних технологій на навчальний процес у вищому навчальному закладі / А. М. Кричковська, Ж. П. Паращин, І. П. Лобур, Н. Л. Заярнюк, І. І. Губицька, Л. Д. Болібрух, В. П. Новіков // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 115–120. – Бібліографія: 2 назви.