This paper considers classification method for knowledge discovery in databases. The induction of decision tree algorithms for supervised classification is described. Authors propose to use this method to predict the result of sport match. Стаття містить класифікаційні методи видобування знань у базах даних. Описаний метод індукції у деревах рішень. Автори пропонують використовувати ці методи для передбачення результату спортивних матчів.

Марецька Е. Інформаційні технології інтелектуального аналізу даних у сфері соціального страхування / Е. Марецька, Р. Б. Кравець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 438 : Інформаційні системи та мережі. – С. 108–115. – Бібліографія: 14 назв.