Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень залізобетонних конструкцій прогонових будов естакади, що зазнала вогневого впливу, біля станції метро “Шулявська” в м. Києві із використанням методу акустичної емісії. На підставі виконаних досліджень надано рекомендації з обмеженої експлуатації споруди. The results of the researches using acoustic emission method of bridge superstructures near the Shulavska underground station in the city of Kyiv are represented. On the basis of these investigation the recommendations of limited exploitation of the bridge structures are given.

Коваль П. М. Моніторинг тріщиноутворення у залізобетонних конструкціях автодорожнього моста із використанням методу акустичної емісії / П. М. Коваль, П. М. Сташук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 192–199. – Бібліографія: 10 назв.