Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На прикладі побудови математичної макромоделі електромеханічного перетворювача вентильного двигуна продемонстровано використання розбиття побудови на етапи при застосуванні оптимізаційного знаходження коефіцієнтів макромоделі. Проаналізовані і узагальнені методи проведення такого розбиття. Здійснений якісний аналіз факторів, на які впливає розбиття оптимізаційної задачі на частини. The splitting of optimisation process is shown on the example of creation the model of electric engine. Some analysis of such a splitting is provided. The analysis and generalisation of methods of splitting of optimisation process is provided.

Стахів П. Г. Побудова математичної макромоделі електромеханічного перетворювача вентильного двигуна з використанням оптимізації / П. Г. Стахів, Ю. Я. Козак, В. Г. Гайдук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 159-164.