Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджуються вимоги до середніх потужностей вимірювальних сигналів альтернативних багатоканальних засобів вимірювання – звичайних адаптивних та різницево-адаптивних, доведено ефективність останніх за цим критерієм. The measurement signals average powers both the usual adaptive and the difference-adaptive multichannel measuring instrumentation are compared and the second ones effectiveness is proved in this paper.

Домінюк Т. І. Порівняння середніх потужностей вимірювальних сигналів альтернативних багатоканальних засобів вимірювання / Т. І. Домінюк, О. В. Івахів, В. І. Резнік // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 145–148. – Бібліографія: 10 назв.