2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Для двошлейфного моста в смужковому виконанні запропоновано метод синтезу його електричних параметрів, який дозволяє врахувати вплив неоднорідностей місць розгалуження ліній.
The method of 3-db branch-stripline coupler synthesis with consideration the influence of T-junction discontinuities is proposed in this paper.

Оборжицький В. І. Синтез двошлейфного моста на базі смужкових ліній передачі з врахуванням впливу неоднорідностей / В. І. Оборжицький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 124–126.