Інтеграція неоднорідних джерел на основі аналізу метаданих

Thumbnail Image

Описано методику інтеграції інформації з неоднорідних джерел на прикладі предметної області туризму. Розроблено схеми метаданих та методи їх опрацювання. In the article the method of information integration from heterogeneous sources based on the domain of tourismis is described. The schemas of metadatas and methods of their working are developed.

інтеграція, корпоративні дані, простір даних, сховище даних, integration, corporation content, dataspase, dataware

Шаховська Н. Б. Інтеграція неоднорідних джерел на основі аналізу метаданих / Н. Б. Шаховська, В. Я. Крайовський, Є. Могильський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 215-223. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review