Аналіз підходів до оцінки потенціалу розвитку підприємства

Розглянуто підходи до оцінки потенціалу розвитку підприємства в динаміці з урахуванням умов його діяльності. Запропоновано ряд рекомендацій стосовно застосування різних підходів та методів оцінки залежно від конкретних ситуацій на ринку. The approaches to potential evaluation of enterprise development in dynamics are considered in view of conditions of its activity. A number of recommendations, concerning application of different approaches and methods of evaluation depending on certain situations at the market, are offered.

Довбенко В. І. Аналіз підходів до оцінки потенціалу розвитку підприємства / В. І. Довбенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 90–95. – Бібліографія: 5 назв.