Дослідження руйнування сталі в сірководневих середовищах

Видавництво Львівської політехніки

Запропоновано систему параметрів стану і критерії міцності для дослідження умов руйнування сталі в сірководневих середовищах з урахуванням характеристик міжфазного шару. Предложена система параметров состояния и критерии прочности для исследования условий разрушения стали в сероводородных средах с учетом характеристик межфазного слоя. The parameters of the state and criteria of strength for research of terms of steel destruction in sulphuretted hydrogen environments taking into account characteristics of interface layer are presented.

Джала Р. Дослідження руйнування сталі в сірководневих середовищах / Роман Джала, Володимир Юзевич // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 147–150. – Бібліографія: 6 назв.