Досліджено складний етап української архітектури радянського періоду:непеприродного переходу від радянського авангарду до "сталінського ампіру" The article brings up a question of research of the difficult stage in the Ukrainian Soviet architectural history : unnatural sudden change from the Soviet avant guarde to „Stalin empire style”.

Смоленська С. О. Відновлення історичної правди: загибель конструктивізму в Україні на початку 30-х рр. (постановка проблеми) / С. О. Смоленська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 196–201. – Бібліографія: 9 назв.