Цифровий вольтметр з алгоритмічно-параметричною корекцією похибок

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Описується структурна схема, особливості побудови окремих вузлів і подаються метрологічні характеристики вольтметра В7-21А з комутаційним інвертуванням. Описывается структурная схема, особенности построения отдельных узлов и приводятся метрологические характеристики вольтметра В7-21А с коммутационным инвертированием. The B7-21A voltmeter with inverse commutation ristics and it’s main units designing specialities are described in this paper.

Грибок М. Цифровий вольтметр з алгоритмічно-параметричною корекцією похибок / М. Грибок, С. Романюк // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 56. – С. 29–34. – Бібліографія: 6 назв.