Оптимізація геометричних параметрів роторів рідинних насосів типу Рутс

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті розглянуто питання оптимізації конструктивних параметрів рідинних насосів типу Рутс. Під час конструктивного профілювання роторів рідинних насосів вирішується проблема оптимального співвідношення надійності та технологічності конструкції. In clauses the question of optimization of design data of liquid pumps such as Ruts is considered. During constructive profiling of rotors of liquid pumps the problem of an optimum parity of reliability and adaptability to manufacture of a design is decided.

Харченко Є. В. Оптимізація геометричних параметрів роторів рідинних насосів типу Рутс / Є. В. Харченко, І. В. Дворянин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 122–125. – Бібліографія: назв.