Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі математичної моделі вимірювального кола за допомогою імітаційного моделювання одержано залежності похибок вимірювання RLC - параметрів від впливаючих факторів. Исходя из математической модели измерительной цепи путем имитационного моделирования получены зависимости погрешностей измерения RLC - параметров от влияющих факторов. On the basicof mathematical model of measuring circle by an imitation design dependences of erors of measuring of RLC - parameters are got on influences.

Грибок М. Імітаційне моделювання похибок вимірювання параметрів високоомних трикомпонентних комплексних опорів методом зміщення систем координат за напругою / Микола Грибок, Марія Прач //Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 70. – С. 31–41. – Бібліографія: 9 назв.