Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто сучасний стан енергетичного ринку. Проаналізовано роботи таких учених, як Л.С. Біляєва, Пітер Ван Дорен, І.А. Франчук та ін. Виявлено явні проблеми на цьому етапі розвитку паливно-енергетичного комплексу. Запропоновано багато способів покращання енергетики України загалом та способи нейтралізації причин, що негативно впливають на процес приватизації. Обгрунтовано напрям удосконалення енергетичної галузі України. Зокрема розглянуто актуальне на цей момент питання приватизації та корпоратизації енергетичного ринку. The energy market is in a difficult position, being on the background of this debate. In this paper the current status of the energy market is examined. Analyzed the works of scholars such as L.S Bilyaeva, Pieter Van Dorena, I.A Franchuk, and others. There are obvious problems at this stage of development of fuel-energy complex. A number of ways to improve the Energy of Ukraine in whole, and how to neutralize the causes that negatively affect the process of privatization. The ways of improvement the energy sector of Ukraine are justified. Specifically,the relevant issue of privatization and corporatization of energy market was considered.

приватизація, корпоратизація, енергоресурси, паливно-енергетичний комплекс, стратегічний інвестор, privatization, corporatization, energy resource, fuel and energy complex, strategic investor

Климовець І. В. Приватизація енергетичних підприємств України: перспективи, проблеми, способи реалізації / І. В. Климовець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 720 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 383–388. – Бібліографія: 9 назв.