Видавництво Львівської політехніки

Розглядається поняття бібліотечного фонду. Висвітлюються сучасні проблеми його формування, збереження, інвентаризації та управління ним. The article dwells upon the concept of library collection. Current problems of its formation, preservation, inventory and management are highlighted.

бібліотека вищого навчального закладу, бібліотечні фонди, збереження бібліотечних фондів, формування бібліотечних фондів, вивчення бібліотечних фондів, university library, library collections, preservation of library collections, formation of library collections, research of library collections

Шестопалова О. В. Бібліотечний фонд: проблеми формування та збереження на сучасному етапі (з досвіду роботи Наукової бібліотеки Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет») / О. В. Шестопалова, І. М. Шкутник // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 236–240. – Бібліографія: 4 назви.