Видавництво Львівської політехніки

Досліджується регламентація відповідальності за злочини, ознакою складу яких є насильство, в історії кримінального законодавства, з’ясовуються тенденції застосування вказівки на насильство у пам’ятках кримінального законодавства, в історичному аспекті визначається обсяг поняття насильства. Исследуется регламентация ответственности за преступления, признаком состава которых насилие, в истории уголовного законодательства; выясняются тенденции применения указания на насилие в памятниках уголовного законодательства; в историческом аспекте определяется объем понятия насилия. This paper examines the regulation of responsibility for crimes sign composed of Violence in the history of criminal law; investigated trends in the use of guidelines on violence in the monuments of criminal law; in historical perspective defined the notion of violence.

регламентація, насильство, побої, мучення, катування, історія, регламентация, насилие, побои, мучения, пытки, история, regulation, violence, beatings, torture, torture story

Наконечна Л. А. Регламентація відповідальності за злочини, ознакою складу яких є насильство, в історії кримінального законодавства / Л. А. Наконечна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 810 : Юридичні науки. – С. 200–205. – Бібліографія: 13 назв.