Видавництво Львівської політехніки

У доповіді розкривається зміст та значення організації віртуальних книжкових виставок бібліотеки. Висвітлено досвід роботи Науково-технічної бібліотеки «Львівської політехніки з цього питання. In the article «Virtual Book Exhibition as an Important Part of the Library Activity: Experience of Lviv Polytechnic National University Scientific Library» by N. Lys the importance and essence of virtual book exhibitions at the library are described. Experience of Lviv Polytechnic National University Scientific Library in this sphere is overviewed.

бібліотечно-інформаційне обслуговування, віртуальні книжкові виставки, librarian-informational services, virtual book exhibitions

Лис Н. В. Віртуальні книжкові виставки - важлива складова діяльності бібліотеки: досвід НТБ Національного університету "Львівська політехніка" / Наталя В’ячеславівна Лис // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 437-447. - Бібліографія: 8 назв.