Thumbnail Image

Визначається та досліджується структура економічного потенціалу продуктивних сил як елемента економічного потенціалу країни. Подано визначення кожного із елемента, а саме: природного, трудового, наукового, інформаційного, технічного та технологічного потенціалів та проведено короткий їх аналіз. Structure of economic potential of productive forces as the element of economic potential of a country is determined and researched. Definitions of elements of this structure (natural potential, labor potential, scientific potential, informational potential, technical and technological potentials) and the brief analysis of them are given.

Матковський Р. Б. Економічний потенціал продуктивних сил у структурі економічного потенціалу країни / Р. Б. Матковський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 303–308. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review