Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі аналізу особливостей дії електричного поля на пробу тютюну, поміщену у площинний конденсатор, запропоновано матричний розподіл частинних ємностей проби за допомогою уявного об’єднання та групування однойменних хімічних складових у єдині області. Розглянуто специфіку почастинного вимірювання виділених об’ємів проби тютюну та контроль його якості через дослідження неоднорідності матеріальності різних об’ємів проби. The part-capacitances’ matrix allocation of a tobacco sample by the imaginary joining and clustering of chemical components of the same names in the single areas is proposed on the basis of a singularity analysis of an electric field effect on the sample placed in a plane capacitor. The specific character of part-by-part measuring of the tobacco-sample indicated bulks as well as its quality monitoring by investigating the material inhomogeneity (heterogeneity) of sample various bulks have been under consideration.

Ванько В. М. Удосконалення контролю якості тютюнової сировини за допомогою ємнісних перетворювачів / В. М. Ванько, О. С. Гаврилюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 665 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 91–95. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review