Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто результати розробки та впровадження системи вимірювання витрати швидкозмінних газових потоків, в якій окремі витратомірні пристрої виконані на базі методу змінного перепаду тиску зі швидкою обробкою алгоритму розрахунку витрати вільнопрограмованими контролерами, об’єднаними в мережу і інтегрованими в систему верхнього рівня керування виробництвом. Results of development and implementation of gas flow rate measurement system for rapidly varying flows are considered in this paper. The flow rate meters in this system are based on pressure differential devices with fast processing of flow rate calculation algorithm by PLCs united into a network and integrated in SCADA system.

газові потоки, вільнопрограмований контролер

Кріль О. В. Система вимірювання витрати та технологічного обліку швидкозмінних газових потоків / О. В. Кріль, Б. А. Кріль // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 581 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 83–86. – Бібліографія: 6 назв.