Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Висвітлено проблеми підготовки та проведення Червоною армією Карпатсько- Дуклінської операції в часи Другої світової війни, її значущість для сучасних Збройних сил України. Illumination of some problems of preparation and leadthroughs by the Red army of Karpatsko-Duklynskoy operations in times the second world war. Its meaningfulness for modern Military Powers of Ukraine.

Рєпін І. В. Карпатсько-дуклінська операція Червоної армії в період Другої світової війни та деякі проблеми, що виникли під час її підготовки та проведення / І. В. Рєпін // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 555 : Держава та армія. – С. 126–133. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review