Редукція несуттєвих змінних системи булевих функцій

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано простий метод виявлення несуттєвих змінних системи булевих функцій, що ґрунтується на процедурі декомпозиційного клонування q- розбитих мінтермів. Редукцію несуттєвих змінних проілюстровано на прикладі системи часткових булевих функцій. A simple detection method of inessential variables of Boolean functions system has been suggested. This method is based on the procedure of decompositional cloning of q-partition of the minterms. The reduce method of inessential variables is illusrtrated by the example of Boolean partial functions system.

Рицар Б. Редукція несуттєвих змінних системи булевих функцій / Богдан Рицар // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 184–189. – Бібліографія: 6 назв.