Комплексна інформаційна система "студмістечко"

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено проект інтелектуальної системи підтримки прийняття рішень у сфері управління студентським містечком. Основною метою діяльності системи є забезпечення оперативного доступу до актуальної інформації про поточний стан студентського містечка, автоматизувати роботу із створення різноманітних звітів про діяльньїсть студмістечка, надавати інформацію у вигляді, зручному для оперативного та стратегічного планування діяльності студмістечка. Project of the intellectual system of support of acceptance of decisions in the field of management of campus. Primary purpose of system activity there is providing an efficient access to the actual information about the current state of the campus, to automatize work on creation of various reports on the campus activity, to give information as comfortable for the efficient and strategic planning of campus activity.

Пелещишин А. М. Комплексна інформаційна система "студмістечко" / А. М. Пелещишин, В. М. Корнилюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 275–283. – Бібліографія: 17 назв.