Thumbnail Image

На прикладі процесу нарізання циліндричних зубчастих коліс модульними черв’ячними фрезами наведено спосіб визначення робочих режимів, які забезпечують максимальну продуктивність обробки та задовольняють умову сталості пружної системи верстата. A determination method of operating conditions the process of cutting the cylinder gears by the by screw type hobs. The operating conditions create a burst performance of process and meet a condition of constancy of the resilient system of machine-tool.

Грицай І. Є. Регулювання осьової подачі черв’ячної фрези за критерієм сталості пружної системи зубофрезерного верстата / І. Є. Грицай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 12-17. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review