Гетерогенна система автоматизованого проектування вбудованих систем

Запропоновано гетерогенну систему автоматизованого проектування вбудованих систем. Розроблено математичне, інформаційне, лінгвістичне та програмне забезпечення. Наведено результати проектування елементів електромеханічних вбудованих систем та інтегральних елементів підсистеми обробки та керування.
The computer-aided design of the heterogeneous embedded systems is offered in the article. Design results of the real elements of the electromechanical embedded systems and elements of treatment and management subsystems.

Гетерогенна система автоматизованого проектування вбудованих систем / М. В. Лобур, В. М. Теслюк, А. Б. Керницький, П. Ю. Денисюк, П. Ю. Раєвський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 130–138. — (Математичне моделювання та комп’ютерні технології).