Thumbnail Image

озглянуто конструктивні вирішення збірно-монолітних прогонових будов мостів для складних умов будівництва за наявності поворотів з обмеженими радіусами в плані, розга­лужень, примикань, складного профілю віражами, змінною шириною габаритів і величини прогонів та обмеженою конструктивною висотою прогонової будови коробчатої форми. In the article the structural decisions of built-up-monolithic span structures of bridges are examined for the difficult terms of building at presence of turns with the limited radiuses in a plan, branching, joining, hard-to-make by turns, variable width of sizes and size of spans and limited structural height of span structure of box-type form.

коробчаті конструкції, прогонові будови мостів, складні умови будівництва., box-type constructions, span structures of bridges, difficult terms of building

Гнідець Б. Г. Збірно-монолітні залізобетонні конструкції прогонових будов мостів коробчастої форми для складних умов будівництва / Б. Г. Гнідець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 132–141. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review