Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У цій роботі наведено двосторонні умови методу. На прикладі системи диференціальних рівнянь показано його застосування. Показано, що якщо умови u0 ≥ 0, f ( t ) ≥ 0 не виконуються, тоді можна розглядати дві задачі, які володіють двосторонністю. In this work the conditions of two-sides methods are given. The usage of these method is shown by example of systems of differential equations. It is proved that if conditions u0 ≥ 0, f ( t ) ≥ 0 are false, two problems, which own the two-sidesness the same way, can be considered.

Кравець І. Т. Використання двостороннього методу для монотонного оператора на прикладі системи диференціальних рівнянь / І. Т. Кравець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 172–174.

Endorsement

Review