Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто особливості моделювання електромагнітних процесів намагнічувальної системи апаратури для вимірювання магнітних характеристик та дослідження режимів її роботи. Modelling features of magnetizing system electromagnetic processes of the equipment for measuring of magnetic characteristics and its performances research are considered.

Варецький Ю. О. Моделювання намагнічуваної системи апаратури для вимірювання магнітних властивостей магнітотвердих матеріалів / Ю. О. Варецький, В. С. Мадай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 10-14. – Бібліографія: 3 назви.