Видавництво Львівської політехніки

Розкривається значення нормативно-правового акта як найпоширенішого джерела права в Україні, надається загальна характеристика законних та підзаконних нормативно-правових положень, які регулюють діяльність установ виконання покарань щодо забезпечення виконання судових рішень. Раскрывается значение нормативно-правового акта как самого распространенного источника права в Украине, дается общая характеристика законных и подзаконных нормативно-правовых положений, которые регулируют деятельность учреждений исполнения наказаний по обеспечению исполнения судебных решений. The article unveils the meaning of the regulatory legal act as the most common source of law in Ukraine, gives the general description of legitimate and subordinate regulatory legal provisions which regulate the activity of the penitentiary institutions concerning the implementation of judicial decisions.

нормативно-правовий акт, правове регулювання, кримінально-виконавче законодавство, установи виконання покарань, нормативно-правовой акт, правовое регулирование, уголовно-исполнительное законодательство, учреждения исполнения наказаний, regulatory legal act, legal regulation, сriminal executive legislation, penitentiary institutions

Гнот Х. Я. Про нормативно-правове регулювання діяльності установ з виконання покарань щодо забезпечення виконання судових рішень / Х. Я. Гнот // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 845. – С. 508–514. – Бібліографія: 22 назви.