Проблематика найвищої міри покарання у філософській культурі Київської Русі

Розглянуто особливості трактування мислителями Київської Русі найвищої міри покарання на тлі проблематики змістового наповнення категорій злочин та покарання. The article dwells upon the peculiarities of Kyiv Rus’s thinkers vision of the highest measure of punishment connecting with the problems which result from the sense of the “crime” and “punishment” categories.

злочин, покарання, найвища міра покарання, категорія, Київська Русь, crime, punishment, highest measure of punishment, category, Kyiv Rus

Мельничук Н. Проблематика найвищої міри покарання у філософській культурі Київської Русі / Наталія Мельничук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 607 : Філософські науки. – С. 104–108. – Бібліографія: 8 назв.