Інтерактивна взаємодія та зворотний зв’язок у системі дистанційного навчання

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються основні принципи та засоби розробки інтелектуальної підсистеми інтерактивної мережевоцентричної взаємодії та зворотного зв’язку між викладачами і студентами в контексті проектування курсів дистанційного навчання.
The main principles and methods of development of intellectual subsystem of the netoriented cooperation and feedback between teachers and students in the aspect of creating the distance education courses are considered in the article.

Голощук Р. О. Інтерактивна взаємодія та зворотний зв’язок у системі дистанційного навчання / Р. О. Голощук, В. А. Висоцька // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 44–53.