Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Нова концепція застосування пірометрів випромінювання для вимірювання температури в іонно-плазмових установках використовує експериментальний вибір спектрального діапазону і математичної моделі функції перетворення. New conceptions for using radiation pyrometers for temperature measurement in ion-plasma installations are based on: experimental investigation for selection of spectral range and mathematical model of function’s conversion processing.

Засименко В. М. Динамічна модель функції перетворення пірометричних перетворювачів для іонно-плазмових установок в умовах впливу промислових завад / В. М. Засименко, Н. Є. Гоц // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 420 : Автоматика, вимірювання та керування. – 117–125. – Бібліографія: 10 назв.