Визначено несучу здатність монолітної залізобетонної плити підсилення фундаментів із криволінійною підошвою для різних класів бетону, за різних діаметрів арматури, різних прольотів та змінних товщин як плити, так і розмірів опорних частин у місцях зароблення уштрабах підвальних стін. The bearing capacity of the in-situ concrete slab for the shoring of the foundation with bent surface foot was defined for the different grades of the concrete, different caliber of reinforcement, different bearing distance and tapered thickness of the slab as well as for the various seizes of the bearing part in the places of built-in toothing of the foundation walls.

плита, марка бетону, арматура, штраба, криволінійна підошва, несуча здатність, slab, grade of the concrete, reinforcement, toothing, bent surface foot, the bearing capacity

Шевчук Г. П. Визначення несучої здатності монолітної залізобетонної плити з криволінійною підошвою для підсилення фундаментів / Г. П. Шевчук, І. П. Бойко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 335–343. – Бібліографія: 3 назви.