У доповіді приведені результати впровадження в НТУУ «КПІ» автоматизованої інформаційної системи «Аналітично-статистичний аналіз роботи науково-педагогічних працівників ВНЗ» (АІС «Рейтинг НПП»). Надається визначення та призначення впровадження АІС «Рейтинг НПП». Розкриваються основні цілі та функціональні складові, з описом їх основних можливостей: «Навчально-методична робота», «Обчислення рейтингу НПП», «Рейтинг-лист НПП», «Гістограма кафедри», «Гістограма факультету/інституту», «Статистика», тощо. Узагальнено наведено принцип роботи кожної з функціональної складової АІС «Рейтинг НПП». The report gives the results of Automated Information System "Analyticalstatistical analysis of universities staff work” (AIS “Rating of STS”) implementation. Definition and purpose of AIS “Rating of STS” implementation are given. Main aims and functional components with the description of their main features such as "Teaching work", "rating of STS calculation", "Rating-list of STS", " Department’s Histogram ", " Faculty / Institute Histogram ", "Statistics", are described. Operation principle of each AIS “Rating of STS” functional component are shown.

рейтинг, викладач, кафедра, автоматизована інформаційна система, rating, lecturer, department, automated information system

Савицький А. Автоматизована інформаційна система «Аналітично-статистичний аналіз роботи науково-педагогічних працівників ВНЗ» / А. Савицький, О. Габзовська, О. Ліра // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 121–126.