Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено співвідношення між вектором зусиль та вектором узагальнених деформацій для прямокутних поперечних перерізів залізобетонних стрижневих елементів у загальному випадку напруженого стану. In article presents the correlation between strain vector and generalize deformation vector for reinforced concrete rod elements with a rectangular shape section in general pressed state case.

Яременко О. Ф. Фізичні співвідношення для перерізів залізобетонних стрижневих елементів у загальному випадку напруженого стану / О. Ф. Яременко, Ю. О. Школа // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 339–344. – Бібліографія: 7 назв.