Нова схема стенда для випробувань твердооксидних паливних елементів

Thumbnail Image

2002-03-26

У НТЦВЕ досліджуються паливні елементи, процеси одержання синтез- газу з високим вмістом водню та очищенням газу перед його використанням в паливних елементах. На стенді УДПЕ-2,5 виконано роботи з включенням в схему двоступеневої системи видалення сполук сірки з можливістю використання як палива природного газу або українського високозольного вугілля. Створена автоматизована система збору робочих параметрів процесів із застосуванням персонального комп’ютера. Пока зано принципову схему роботи ст енда для дослідження твердооксидних паливних елементів (ТОПЕ).

Нова схема стенда для випробувань твердооксидних паливних елементів / О. Дудник, Ю. Корчевий, О. Майстренко, С. Оніщенко // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 253–257.

Endorsement

Review